Verhuur Het Vette Nijlpaard

In de afgelopen jaren hebben we onze blokhutten regelmatig verhuurd. Door veranderde regelgeving hebben we de afgelopen tijd het een en ander moeten aanpassen voor wat betreft verhuur. De blokhutten mogen nog steeds verhuurd worden aan andere scoutinggroepen en bijvoorbeeld verenigingen, culturele instellingen of jeugd- en jongerenwerk. Feesten of partijen die een bedrijfsmatig karakter hebben zijn niet toegestaan.

Voor de blokhutten individueel betekend dit dat ’t Hijgend Hert niet verhuurd wordt. ’t Vette Nijlpaard kan incidenteel nog wel gehuurd worden voor feesten en partijen onder de strikte voorwaarde dat er geen drank verkocht wordt. Een verjaardag met gratis consumpties is toegestaan. Als je niet zeker bent of iets wel of niet is toegestaan neem dan contact op met de beheerder.

Klik hier als je een reservering wilt doen!!

En voor leuke foto’s van de blokhut klik je hier

Wat is er te doen in de buurt klik daarvoor op een van de onderstaande links:

Stadsgids Arnhem (PDF document)

Plattegrond Centrum Arnhem (PDF document)

VVV Arnhem en Nijmegen

Burgers ZOO (dierentuin) (2500 meter lopen 30 minuten)

Nederlands Watermuseum (2900 meter lopen 29 minuten)

Nederlands openluchtmuseum (2100 meter lopen 25 minuten)

Openluchtzwembad Klarenbeek (500 meter lopen)

Airbornemuseum Hartenstein (Je bereikt het museum vanaf centraal station Arnhem met stadsbus 1 en streekbus 52.)

Eusebiuskerk beklimmen of met de lift naar 93 meter (Je hebt zo een mooi uitzicht over Arnhem, ca 20. minuten lopen)